Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama ile evinizdeki eşyaları depolarımızda korunaklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Eşya depolama konusunda uzman firmamız sizlere uzun zamandır hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşıyor. Depolama ile ev ya iş yerlerinizi geçici süreliğine depolarımıza koyabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti almadan önce en çok merak edilen soruları sizler için derledik. Firmamız depolama alanında kendini ispatlamış yüzlerce ev ofis depolama hizmetleri sunan kurumsal bir depolama şirketidir. Depolama konusunda en çok sorulan soruları sizler için toparladık. Birlikte göz atalım şimdi.

Şişli Eşya Depolama Alanları Güvenilir Mi?

Son derece güvenilir alanlardan oluşan depolama alanlarımız sigortalıdır. Aynı zamanda eşyalarınız burada bulunduğu sürece kameralı ve güvenlik görevlisi eşliğinde 24 saat kollanıyor. Sel baskını, deprem gibi doğal afetler sonucu oluşabilecek aksiliklere karşı eşyalarınız kaskoludur.

Şişli Ev Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolama fiyatları eşyalarınızın m3 cinsinden sığabileceği oda dikkate alınarak sunulur. Yani depolama alanları büyüdükçe fiyat artışı söz konusu olmaktadır. En uygun fiyatlara depolama hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Şişli Eşya Depolama Sigortalı Mı?

Eşyalarınız depolarımıza kaldırıldığı andan itibaren sigortalı olarak tedbir alınır. Eşyalarınızın sigortası vardır. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek aksilikler de göz önünde bulundurulup buna göre tedbir alınır.

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama birçok avantajı olan ve insanların hayatını kolaylaştıran bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. Evinizde kullandığınız eşyalardan bazılarını zamanla kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Bu, her zaman eşyaların eskimesinden ya da arızalanmasından kaynaklanan bir durum değildir.

Şişli Eşya Depolama

Siz de çok özel anısı olan ya da çok sevdiğiniz biri tarafından verilen eşyaların da zamanla ortalıktan kaldırılması ve güvenilir bir yerde depolanması gerekebiliyor. Modası geçen mobilyalar, antik değeri olduğu gerekçesiyle ya da bir gün ihtiyaç olur düşüncesiyle kaldırılabiliyor.

Sadece ev eşyaları için değil arabanızın lastikleri, ofisinizde kullandığınız elektronik eşyalar ya da uygun bir noktada saklamak istediğiniz her ne varsa onlar için de Şişli eşya depolama hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama hizmeti genellikle nakliye firmaları tarafından sunuluyor. Bu nedenle taşınma sırasında bazı mobilyalarını yeni evlerine ya da ofislerine götürmek istemeyen kişiler, geçici ya da kalıcı olarak depoları kullanabiliyor. Güvenli bir şekilde depolama hizmetinin sürdürülebilmesi için depoların 7-24 takip edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde hırsızlık olayları yaşanıp ve sizin için maddi ya da manevi değeri olan eşyalar çalınabiliyor.

Şişli ev depolama hizmetindeki bir diğer önemli husus ise haşerelerle, kemirgenlerle ve yüksek nemle mücadele edilmesidir. Yüksek rutubet içeren ve havalandırma koşullarının yeterli olmadığı depolarda, haşere istilası söz konusu olabiliyor.

Bunu önlemek için düzenli aralıklarla ilaçlama çalışması yapılması gerekiyor. Nem kurutma ile yüksek rutubetin yol açtığı küflenme gibi sorunlar önlenebiliyor. Tüm bu hizmetleri size sunan bir firmadan yana seçiminizi yaptığınız takdirde herhangi bir problemle karşılaşmıyor.

Şişli Eşya Depolamada Kurtköy Şişli Farkı

Şişli evden eve nakliyat uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi ile sizlere en iyi hizmeti sunar. Sadece size özel olarak ayrılan ve anahtarı sadece sizde olan depolarda eşyalarınız, istediğiniz kadar duruyor.

Yurt dışı seyahatiniz için geçici bir süre evinizi boşaltmanız gerektiğinde, evinizi tutmadan önce satın aldığınız eşyaları muhafaza etmek istediğinizde ya da mevsim değişimlerinde arabanızın lastiklerini saklamak için Şişli Nakliyat farkıyla hizmet alabilirsiniz. Depolarımız, düzenli bir şekilde ilaçlanıyor. Kameralar aracılığıyla izleniyor.

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarının karışmaması için herkese özel bir alan ayrılıyor. Size özel alanlarda profesyonel bir şekilde yapılan istifleme neticesinde hiçbir eşyanızda kırılma, ezilme ya da farklı bir hasar meydana gelmiyor. Bu sayede Şişli eşya depolama hizmetinden yararlananların hiçbir zaman gözü arkada kalmıyor.

Şişli Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Yararlanmalıdır?

Eşya depolama hizmetimizden yeni evlenenler yararlanabiliyor. Evlenmeyi planlayanlar, indirimli beyaz eşya ya da mobilya fiyatları ile karşılaştığında, düğünlerini yapmadan birtakım ürünler satın alabiliyor.

Bu gibi durumlarda henüz evlerini tutmadıkları için çoğu çift, eşya depolama hizmetinden yararlanmayı tercih ediyor. Satın aldıkları ürünleri evlerini tutana kadar depolarda muhafaza eden çiftler, evlerini tuttuktan sonra ise Şişli Nakliyat’ın taşıma hizmetinden yararlanarak yeni adresine kolayca eşyalarını götürebiliyor.

Geçici bir süre evini kullanmayacak olanlar da bu süreçte boş eve kira vermemek için hizmetimizden yararlanabiliyor. Eğitim, geçici görevlendirme ya da farklı nedenlerle İstanbul dışına çıkmak zorunda olanlar, bu süre içerisinde evlerini boşaltarak eşyalarını bize emanet edebiliyor.

Daha pek çok durumda kaliteli depolama hizmetimizden yararlanabiliyor ve eşyalarınızın emin ellerde olup olmadığına dair hiçbir şüphe duymaz.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Şişli eşya depolama fiyatlarında en cazip fırsatlar size Şişli Nakliyat tarafından sunuluyor. Deneyimli personellerimiz ve kontrol altında tutulan depolarımız ile eşyalarınızı her türlü riskten koruyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetimizle tanışabilirsiniz.

Şişli Depolama Hizmetidepolama fiyatları
1 Oda 1 Salon Eşya Depolama 750 TL (aylık)
2 Oda 1 Salon Eşya Depolama 1000TL (aylık)
3 Oda 1 Salon Eşya Depolama 1500 TL (aylık)
Depolama Ücretleri

Diğer taşıma ve depolama firmalarına göre en iyi firmayız. Başka firmalara göre uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Diğer depolama alanlarına göre daha güvenli başka depolama şirketlerine göre daha temiz. Başka depolama şirketlerine göre daha pratik. Diğer depolama firmalarına göre daha kişisel, Başka depolama şirketlerine göre daha kurumsal. Diğer depolama şirketlerine göre daha ucuz firmayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.