Şişli Ofis Taşıma

Şişli ofis taşıma şirketi kurumsal iş yeri taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız Şişli bölgesinde ofis nakliyesini uygun fiyatlara sağlıyor. Sizler de ofisinizi yeni bir yere taşıyorsanız; hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ofis Taşıma Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ofis taşıma Şişli’de Protransfer taşıma hizmetleri sayesinde artık çok kolay kaskolu ve garantili ev ofis taşıma şirketimiz her zaman sizlerin beklentilerine cevap verecek en iyi ofis nakliye şirketidir. Şimdi birlikte merak edilenlere göz atalım.

Şişli Ofis Taşıma Şirketi Neler Yapar?

Ofis ya da iş yeri taşıma hizmetlerini yapar. Hizmet detayı şu şekilde yapılır: Ofis içerisinde yer alan evraklar, elektronik malzemeler kolilere konularak etiket sistemi ile numara konulur. Yeni ofiste koliler açılarak alınan yerlere klasör ve buna benzer malzemeler yerlerine yerleştirilir.

Şişli Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Öncelikle ofisiniz m2 alana göre ortalama fiyat teklifi sunulur. Hizmet hakkında detaylı bilgiler fiyat teklifi sunulurken firmamız tarafından verilir. Daha sonra ücretsiz eksper servisi ile eşyalar yerinde görülür. En son ise plan ve program yapılır.

Şişli İş Yeri Taşıma Güvenilir Mi?

Taşımalarımız zorunlu sigortalı yapılır. Bu nedenle ister şehir içi isterse şehirler arası taşıma zorunluluğu olmadan sizlere bu hizmetler güvenilir bir şekilde sunulur detaylı bilgileri lütfen firmadan talep ediniz.

Şişli ofis taşımacılığı iş hayatında yenilik yapması gereken kişilerin nakliye ihtiyacını karşılar. Üretim tesislerinden bağımsız ofisleri bulunan büyük firmalar ya da avukatlık, danışmanlık ve mali müşavirlik büroları; zaman zaman yer değişikliğine ihtiyaç duyabiliyor.

Bunun nedeni kimi zaman daha iyi bir lokasyonda bir yer bulma kimi zamanda daha geniş bir yere geçme arzusu olabiliyor. Böyle durumlarda yapılması gereken eşyaları titizlikle yeni ofise aktarmaktır.

Şişli Ofis Taşıma

Özellikle önemli evraklar ve elektronik eşyalar, en ufak bir hatada zarar görebiliyor. Yasal olarak belirlenen sürelere göre saklanması gereken evrakların zarar görmesi halinde idari yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Protransfer Nakliyat ekibi, eşyanın türüne uygun olarak geliştirdiği paketleme, ambalajlama ve kolileme hizmetleri ile herhangi bir problem yaşamadan yeni ofisinize yerleşmenizi sağlar.

Şişli Ofis Taşıma Firmaları

Şişli ofis taşıma firmaları kendi imkânları ölçüsünde sizi hizmetleri ile buluşturur. Yeterince personeli olmayan ya da mobilya montajı konusunda tecrübe sahibi olmayan firmalar; sürecin uzamasına, eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabiliyor.

Aynı zamanda bu firmaların herhangi bir sigorta hizmeti de söz konusu olmadığı için eşyalarınızın zarar görmesi sonucu yaşadığınız maddi kaybı telafi etmeniz mümkün değildir. Eşyalarınızın yanı sıra yeni ofisinizin parkeleri, döşemeleri, duvarları da amatörce yapılan nakliye sürecinde zarar görebiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Şişli’de en güvenilir adres Şişli Nakliyat’tır.

Şişli Ofis Taşımada Protransfer Nakliyat Farkı

İster şehir içi ister şehir dışı olsun yeni ofisinizi sorunsuz bir şekilde açmak için Şişli evden eve nakliyat ayrıcalıklarından yararlanmalısınız. Bu ayrıcalıkların başında son teknoloji ambalajlama sistemleri gelir. Ambalaj malzemeleri ile özenle sarılan ve kolilere koruyucu malzeme destekli olarak yerleştirilen eşyalarınızı, yeni iş yerinizde problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kolileme aşamasında aradığınızı kolayca bulabilmeniz adına profesyonel bir tasnifleme yapılıyor. Aynı türden eşyalar aynı koliye sonra, kolayca bulunup hale getiriliyor. Kolilerin üzerine muhteviyatına ilişkin bilgiler yazılıyor. Böylece aradığınız her şeyi elinizle koymuş gibi bulursunuz.

Şişli Ofis Taşımada Asansörlü Nakliye Sistemleri

Gökdelenlerin ve yüksek katlı plazaların günümüzde daha fazla inşa edilmesi, asansörlü taşıma sistemlerinin kullanımını zaruri hale getirmiştir. Şişli Nakliyat düzenli olarak kontrolden geçirilen asansör mekanizmasını taşıma sürecine dâhil ederek zaman tasarrufu sağlar. Yüksek katlara çıkarıp eşyalar, şekilde asansör kabininin içerisine yerleştiriliyor.

Kabin, ofisinizin bulunduğu daireye ulaşır. Bu aşamada eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından indiriliyor. Şişli Nakliyat size mobilya montaj konusunda da destek sunmaktadır. Taşınma aşamasında sökülen mobilyalar, yeni adresinizde sağlam bir şekilde kuruluyor. Böylece mobilya montaj için uygun bir usta arayışına girmenize ve ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz.

Şişli Ofis Taşıma Fiyatları

Şişli Nakliyat hem Şişli ofis taşıma fiyatları hem de farklı açılardan avantajlı bir seçimdir. Firmamızın düzenli olarak bakımları yapılan ve hijyenik kasalara sahip araçları sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Ne KAdar ofis eşyasışili ofis taşıma fiyatı
70m2 alan içerisinden yer alan ofis4000 TL + KDV
100m2 alan içerisinden yer alan ofis10000 TL + KDV
500m2 alan içerisinden yer alan ofis40000 TL + KDV
Şişli Ofis Nakliye Fiyatları

Araç içi istiflemenin profesyonelce yapılması neticesinde trafikte seyir halindeyken eşyaların devrilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

 • Diğer ofis nakliyelerine göre daha pratik
 • Başka ofis taşımasına göre daha kurumsal
 • Diğer nakliye şirketlerine göre daha pratik
 • Diğer nakliye firmalarına göre daha titiz
 • Başka taşıma şirketlerine göre daha uygun
 • Başka taşıma firmalarına göre daha profesyonel
 • Diğer evden eve şirketlerine göre daha eski
 • Başka ofis nakliyelerine göre daha planlı
 • Başka firmalara göre daha geniş referanslı
 • Diğer taşıma hizmetlerine göre daha kaliteli
 • Başka nakliye firmalarına göre daha hızlı
 • Diğer şirketlere göre kaskolu ve sigortalı
 • Başka taşımalardan daha teknolojik
 • Diğer taşımalara göre pratik
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.